سومین ایده از صد و یک ایده توسعه فردی برای زندگی بهتر

از کتاب های صوتی و الکترونیکی غافل نشوید.

لیلا علی قلی زاده در سومین ایده توسعه فردی

امروزه تکنولوژی طوری با ما عجین شده است که همه جا تلفن همراهمان با ماست. شاید سفری برایمان پیش بیاید که نتوانیم وسایل زیادی با خود ببریم اما قطعا تلفن مان جزو لاینفک وسایل ضروریمان است.

در مسیرهای روزانه خانه تا محل کار و بالعکس نمی توانیم وسیله اضافه ای را با خود همراه کنیم، اما از تلفن همراهمان جدا نمی شویم.

تکنولوژی علاوه بر معایبی که دارد، که همه ما بخوبی از آن آگاه هستیم، مزایای بیشماری هم دارد. یکی از آن مزایای خوب، برنامه های کتاب های الکترونیک صوتی و تصویری هست که می توانیم به راحتی از آنها در هر جایی بهره ببریم.

شاید شما از آن دسته افراد نباشید که بخواهید در اتوبوس یا تاکسی با کسی سر صحبت را بازکنید، اصلا اشکالی ندارد. من هم علاقه ای به صحبت با کسانی که شاید در عمرم یک بار آن ها را ببینم ندارم. تازه اگر هم علاقه داشته باشید، ممکن است دیگران طوری به شما به چشم یه متجاوز به حریم خصوصیشان نگاه کنند، بنابراین می توانید با بهره گیری از این برنامه ها از زمانتان حداکثر بهره را ببرید و حوصله تان هم سر نرود. قبل تر ها که تلفن های همراه امکانات زیادی نداشتند، در مسیر برگشت به خانه، به موسیقی گوش می دادم. اما حالا به لطف کتابخانه سبک و کم جای الکترونیکم، زمان هایی که در تاکسی هستم به زمان های خوب، لذت بخش  و مفید کتاب خوانی تبدیل شده است.

چند وقت پیش برای یک کار اداری ساعت های زیادی در سالن انتظار، بودم که یک کتاب الکترونیک مرا نجات داد و باعث شد، تا حدودی کار کردن با یکی از نرم افزارهای تولید محتوا را هم یاد بگیرم. شما هم می توانید به جای پرسه زدن بی هدف در اینترنت با مطالعه کتابی در زمینه تخصصتان  از وقت های مرده خود به بهترین نحو ممکن، استفاده کنید.

نوشته شده توسط لیلا علی قلی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *